На Черкащині проходить операція «Ліс»

lis
besplatka_728_90_ukr

Із 24 липня на території Черкаської області проводиться комплекс оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Ліс». Комплекс цільових заходів спрямований на забезпечення законності перевезення продукції лісового господарства автомобільним транспортом, — повідомляють у прес-службі обласного управління поліції.

Саме з цією метою поліцейські Черкащини спільно з представниками Державного агентства лісових ресурсів, Державної аудиторської служби, Державної фіскальної служби та  Держгеокадастру проводять рейди, щодо перевірки місць ймовірної незаконної вирубки та перевезення лісу.

Правоохоронці на стаціонарних постах та на маршрутах патрулювання контролюють за дотриманням водіями транспортних засобів, які здійснюють перевезення продукції лісового господарства, вимог правил дорожнього руху та інших нормативно-правових документів у сфері перевезення вантажів автомобільним транспортом.

«Шановні громадяни! Якщо у Вас є будь-яка інформація про факти злочинів у сфері заготівлі, переробки і реалізації деревини або осіб які їх здійснюють, повідомити про це органам поліції за телефоном «102»», — йдеться у зверненні правоохоронців.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить

  • Polomarenko Anatoly

    Чого там далеко шукати, прямо в Черкасах, за санаторієм Україна, ночами, працюють бензопили.