На Черкащині спостерігається високий атмосферний тиск, — синоптики

atmosfera - tysk
besplatka_728_90_ukr

Сьогодні потужний північний антициклон забезпечив у Черкасах рекордно високий для серпня атмосферний тиск – 762 мм рт. ст., що аж на 11 одиниць вище за норму для цього часу та вперше реєструється у нинішньому сторіччі. Тому метеозалежним людям в цей період слід знизити інтенсивність фізичних навантажень та слідкувати за самопочуттям.

Про це повідомив начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

До 20 серпня в області очікується стабільна синоптична ситуація – переважатиме сонячна, малохмарна, суха погода із денними температурами 27..32°. Така погода і надалі провокуватиме зростання пожежної безпеки в екосистемах регіону, яка вже і сьогодні має найвищий 5 рівень. 

За попередніми розрахунками та беручи до уваги особливості синоптичних процесів цього літа, після 20 серпня в області існує висока ймовірність ранніх проявів осені: зниження денної температури до +18+20º, а нічної – до +6+9º. Найбільш суттєві дощі можливі у в кінці другої-початку 3 декади. 

Тому вже зараз слід використовувати кожну погожу годину для завершення підготовки до зимового періоду, а також проведення ремонту доріг, де вже мають набиратися темпи.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить