На Черкащині стартує тиждень протидії булінгу

На Черкащині стартує тиждень протидії булінгу
besplatka_728_90_ukr

Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу розпочинається 16 вересня. Це буде масштабний комплекс заходів, спрямованих на одночасну та всебічну роботу з протидії булінгу в закладах освіти, повідомляє пресслужба Черкаської ОДА з посилання на Міністерство юстиції України.

Під час заходу по всій Україні відбудуться правопросвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування) та формування нетерпимості до цього явища.

Зазначимо, що булінг серед учнів є наслідком дисбалансу авторитету, мотивації, сили та витримки у відносинах між вихованцями. Причиною є особистісна зневага між булером та жертвою. Предметом цькування можуть бути як абсолютно вигадані, так і існуючі особливості, що часто варіюють в залежності від віку вихованців: зріст, вага, одяг, зачіска, колір волосся, особливості голосу (картавість, заїкання, тембр), форма носа чи вух, окуляри, ліворукість, успішність чи неуспішність у навчанні, расова чи релігійна приналежність, особливості поведінки чи характеру.

Можливо Вас зацікавить