На Черкащині цього року припинили незаконну діяльність 12 нелегальних автозаправних станцій

nelegalni zapravky
besplatka_728_90_ukr

Із метою реалізації завдань керівництва держави та Генерального прокурора щодо протидії діяльності нелегальних автозаправних станцій та автозаправних пунктів (надалі – АЗС/АГЗП) у січні 2020 року в прокуратурі Черкаської області відбулась оперативна нарада за участі керівників правоохоронних і контролюючих органів області, на якій обговорили необхідність спільних заходів для боротьби з незаконною діяльністю вказаних суб’єктів господарювання.

Наразі прокуратура області внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочала 6 кримінальних проваджень за ознаками злочинів, передбачених ч. 1 ст. 272 КК України, здійснення досудового розслідування у яких доручено слідчому відділу Управління Служби безпеки України в Черкаській області.

У ході досудового розслідування проведено невідкладні слідчі (розшукові) дії, за результатами яких із незаконного обігу вилучили пальне, документацію та обладнання АЗС/АГЗП.

У період з 27.12.2020 до 13.01.2020 припинено діяльність та демонтовано обладнання 12 станцій (з жовтня 2018 року по грудень 2019 року – 42 нелегальних АЗС/АГЗП).

Фахівці податкової міліції ГУ ДФС у Черкаській області вилучили з незаконного обігу дизельне паливо, бензин, скраплений газ в кількості майже 300 тонн на суму понад 6,5 млн грн, склали 11 протоколів про адміністративні правопорушення за ст. 164 (порушення порядку провадження господарської діяльності) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Здійснюючи представницькі функції захисту інтересів держави в суді, прокуратурою скеровано до суду 2 позовні заяви щодо звільнення земельних ділянок у межах м. Черкаси, на яких протиправно розміщені АЗС/АГЗП.

Невідкладні заходи щодо протидії нелегальній діяльності автозаправних станцій тривають.

Про це інформує пресслужба прокуратури в Черкаської області

First1

Можливо Вас зацікавить