На Черкащині учні ночували у школі

shkola
besplatka_728_90_ukr

П’ятикласники Смільчинецької школи на Лисянщині, залишилися в школі на ніч зустрічати весну. Таким був задум, який одноголосно підтримали і вчителі, і батьки, не кажучи вже про дітей, у яких ця новина викликала справжню бурю емоцій. Про це повідомляють «Вісті Черкащини».

- Спочатку учні пішли до спортивного залу, де на них чекали цікаві конкурси та змагання, — розповів класний керівник Анатолій Яковенко. — За перемогу у кожному з них п’ятикласники отримували фішки, які можна було наступного дня обміняти на цукерки. Далі провели квест. Поділившись на дві команди, діти мали пройти 10 станцій і на кожній виконати завдання: відгадати загадки, ребуси, криптограми, головоломки, скласти пазли. Особливого адреналіну додав той факт, що переміщуватися по школі мали у повній темряві, освітлюючи власний шлях лише ліхтариками.

Після розваг і нагородження переможців, сіли за вивчення уроків. Діяли за принципом: зробив сам – допоможи другові. Тоді готували вечерю: дівчатка сервірували стіл, робили десерти, а хлопці смажили м’ясо.

Директор розповідає, що потім у п’ятикласників були нічна дискотека, комп’ютерні ігри, перегляд мультфільму. Опівночі всі вийшли на шкільне подвір’я зустрічати Весну. Співали пісень, загадували бажання. Оскільки спати зовсім не хотілося, переглянули відео з випускного вечора, згадали початкову школу.

Уранці провели зарядку, поснідали та поприбирали у школі.

- Ось так, на думку наших вчителів, можна зацікавити дітей школою, а навчально-виховний процес зробити невимушеним, — розповіла директор школи Лариса Яковенко. – Це запам’ятається їм на все життя. Ми вже подумуємо, залучити до цього проекту й інші класи.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить