«На Черкащині відсутнє стратегічне бачення розвитку дорожньої інфраструктури області», — Владислав Голуб (ВІДЕО)

Screenshot_2018-10-01-11-52-42
besplatka_728_90_ukr

Днями гостем студії «ВиЧЕрпно» став народний депутат України Владислав Голуб. Одним із ключових питань, яке в першу чергу цікавить жителів Черкаського, Канівського і Золотоніського районів, по яких і балотувався нардеп, це стан дорожнього покриття. Адже саме через ці райони пролягають одні з найгірших доріг області.

Зокрема, мова йшла про дорогу Н-16 в сторону Геронимівки та дорогу на Мошни. По першій дорозі пан Голуб вже зустрічався з громадою сіл, через які вона пролягає, а також із представниками владних структур, відповідальних за стан доріг в області. Тоді він отримав запевнення, що до кінця вересня дорога місцевого значення, яка безпосередньо йде через село Геронимівка, буде повністю завершена. Що ж стосується дороги державного значення, що йде повз ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля, то на її ремонт проведений тендер на 33 млн грн (потрібно зробити 2 км дороги), з них 8 млн грн коштів від митного експерименту, а решта коштів під зобов’язання САД України підряднику буде повернуто на початку нового року.

- На жаль, є процедури оскарження тендеру в Антимонопольному комітеті, — зауважив народний обранець, — але знову ж таки, крайній термін, коли повинна бути розглянута скарга в Антимонопольному комітеті — 1 жовтня. І в разі відхилення скарги, пан Демиденко (керівник САД в Черкаській області — ред.) запевнив, що протягом 3-х днів буде проведений тендер, визначений переможець і він діятиме згідно того алгоритму, що є.

Що ж стосується Мошен, то на цю дорогу було виділено 58 млн грн. Частина дороги вже зроблена.

- Я їздив і в Канів, і з Канева, але, на жаль, техніки я жодного разу не побачив. Я передав інформацію особам, які відповідальні за це. Тоді мене запевнили, що це через погану погоду. Як тільки нормалізується погода, техніка знову вийде на ділянки, — розповів Владислав Голуб.

Такий, подекуди дуже незадовільний, стан дорожнього покриття пов’язаний, вважає нардеп, із відстуністю стратегічного бачення розвитку дорожньої інфраструктури області.

Детальніше про діяльність народного депутата на окрузі та чи відомо йому про імовірну кандидатуру на посаду голови Черкаської ОДА дивіться у нашому відео:

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить