На Черкащині відзначили свято першого снопа

53-d158ef6f63f38811d2556e13de680523
besplatka_728_90_ukr

Аграрії Черкащини  вступили в активну фазу по збору ранніх зернових та зернобобових культур. Збирання хліба для українського народу у всі віки було відповідальною справою.

Тож 10 липня у селі  Мар’янівка, що на Шполянщині, де розташований «Географічний центр території  України», відбулось загальнообласне  свято першого снопа –  «Зажинки-2018».???????????????????????????????

До заходу, який вже традиційно відзначається аграрниками Черкащини, долучилися начальник та спеціалісти управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, голова Шполянської райдержадміністрації, делегації з усіх районів, сільгосптоваровиробники, науковці, фольклорні гурти, та гості.

На святі відтворили старовинний обряд «зажинок» (свято першого снопа). ???????????????????????????????

Начальник управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Ігор Колодка разом з колегами власноруч зробили перший укіс та перший зажинок наголосивши, що «Основне завдання всіх рівнів виконавчої влади в області – забезпечити проведення нинішньої жнивної компанії в оптимальні терміни і з найменшими втратами вирощеного урожаю».1_20180710_191822

Цьогоріч область нажнивує не менший урожай, аніж торік. Аграрії черкащини планують зібрати зерна понад  3,6  млн тонн.

За інформацією Управління агропромислового розвитку облдержадміністрації

First1

Можливо Вас зацікавить