На Черкащині викрили військового-наркомана

imgonline-com-ua-Resize-LGMrBSkDkN3Vu
besplatka_728_90_ukr

4 грудня в ході розслідування, проведеного під процесуальним керівництвом військової прокуратури Черкаського гарнізону Центрального регіону України, викрито військовослужбовця-контрактника однієї із військових частин, розташованих на території області, який зберігав наркотики.

На підставі ухвали слідчого судді Чорнобаївського районного суду  проведено обшуку у домоволодінні вказаного військовослужбовця, в ході якого виявлено 132 грами особливо небезпечного наркотичного засобу канабіс, що було підтверджено висновками судово-хімічної експертизи.

Також було виявлено саморобний пристрій для куріння, який містить сліди вказаного наркотичного засобу.

На даний час вирішується питання щодо повідомлення правопорушнику про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 309 КК України.

Довідково: ч. 1 ст. 309 КК України, «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту, — караються штрафом від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк».

За інформацією прес-служби військової прокуратури Центрального регіону України

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить