На Черкащині викрили злочинну групу, яку очолив керівник воєнізованої охорони (ФОТО)

imgonline-com-ua-Resize-nyxhFFVmvl9cA
besplatka_728_90_ukr

Злочинна група протягом тривалого часу вимагала кошти від підприємців за безперешкодний перетин мосту через Дніпро негабаритним вантажним транспортом. 

Оперативники Управління захисту економіки в Черкаській області спільно зі слідчими Черкаського відділення поліції та за участі працівників поліції особливого призначення припинили сталу системну схему вимагання та отримання хабарів злочинною групою, яку організував керівник воєнізованої охорони.

Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

imgonline-com-ua-Resize-ucNGLx21tX2v0

Вказана особа залучила до злочинної групи двох свої підлеглих,  які в подальшому вимагали неправомірну вигоду від підприємців за безперешкодний проїзд негабаритних вантажних автомобілів мостом через Дніпро на ділянці траси Золотоноша-Черкаси. За кожен негабаритний вантажний транспорт зловмисники вимагали 300 гривень.

imgonline-com-ua-Resize-wbZcKl0fJmO8h

Під час отримання зловмисниками чергової неправомірної вигоди в сумі 3000 гривень зловмисників затримано «на гарячому» в службовому приміщені.

На даний час у рамках кримінального провадження проводяться невідкладні слідчі дії, та вирішується питання щодо затримання всіх фігурантів справи в порядку статті 208 КПК України.

imgonline-com-ua-Resize-CyAeg0N7Io0

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить