На Черкащині випала рекордна кількість опадів

На Черкащині випала рекордна кількість опадів по країні
besplatka_728_90_ukr

Зміну погоди на Черкащину приніс холодний атмосферний фронт, який нерівномірно розподілив дощі як по області, так і по Україні. Лише в окремих пунктах південно-заходу Черкащини їх кількість була найбільшою в області, і однією з найбільших у державі — 20 мм. Про це на своїй сторінці у «Facebook» повідомив начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Так утримується висока температура грунту і наразі вона становить +20..+22º. За прогнозом, знову обширний антициклон з північного-сходу впевнено приступає до керування погодою. Він захистить Черкащину від дощових хмар як із заходу, так і з півдня. Разом з ним на Черкащину надовго повернеться «оксамитовий сезон». Тож у вихідні очікується суха, сонячна та маловітряною погодою. Сонце даруватиме вдень 23-28º, а ночі залишатимуться освіжаючими 9-14º.

На новому робочому тижні антициклон продовжить утримувати на Черкащині суху та дуже теплу погоду. Температура вночі становитиме 9..13º, вдень 23..28º. Комфортне тепло та відсутність дощів сприятимуть як праці, так і відпочинку.

Можливо Вас зацікавить