Жнива на Черкащині під пильним наглядом рятувальників

36620559_1767621473274486_4590254750095638528_n
besplatka_728_90_ukr

На Черкащині у розпалі жнива — найвідповідальніша пора у сільськогосподарському календарі. Аби «гаряча» жнивна пора не перетворилась на гарячу у прямому значенні цього слова, інженерно-інспекторський склад Управління ДСНС у Черкаській області пильнують за безпекою щодо збереження врожаю від вогню.

Як повідомили в прес-службі Управління, ще до початку жнив у кожному районі області проведено навчання хліборобів, перевірено протипожежний стан техніки та сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, хлібоприймальних пунктів та елеваторів.

Наразі інспекторами ДСНС проводяться рейдові перевірки стану виконання суб’єктами господарювання, які задіяні під час зернозбиральної кампанії, приписів на усунення порушень вимог пожежної безпеки. Впродовж двох днів, 4 та 5 липня такі перевірки відбулися на Агро «Вікторія», ТОВ імені Гетьмана, СТОВ «Вербівське», ФГ «Надія» Катеринопільського району та «УкрАгротех» Христинівського району.

Під час перевірки співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій основну увагу звернули на обкошені та оборані поля, справність зернозбиральної техніки, забезпеченість первинними засобами пожежогасіння.

Спілкуючись із аграріями, співробітники Служби порятунку наголосили, що лише із відповідальним та свідомим підходом до усього комплексу питань збирання, переробки та захисту врожаю, зернозбиральна кампанія має великий шанс пройти успішно. Рейдові перевірки будуть тривати і надалі, адже під час жнив жоден попереджувальний захід зайвим не буде.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить