На Черкащині жінка самотужки викрила злочинну групу

bez-imeni
besplatka_728_90_ukr

Кур’єр. Зарплата — 8 тисяч гривень на тиждень.

У невеликих містах, де не вистачає роботи, на таке оголошення можна наштовхнутися ледь не на кожному стовпі. На привабливі умови клюнув і син Катерини Онопрієнко із Черкащини, — пишуть «Надзвичайні новини».

Він прочитав у Черкасах в маршрутці оголошення. А в нього була проблема. Великий кредит дуже. Не було чим платити. У столиці Євген зустрівся з посередниками і того таки вечора сів на потяг до Москви. Рідні шукали чоловіка кілька місяців, і знайшли — у російській в’язниці! Євгена на сім років засудили за зберігання й торгівлю наркотиками. На побаченні син зізнався матері, що не мав іншого виходу.

- Сказав, що ми тебе вб’ємо і сім’ю твою найдем. Ми тебе вб’єм! Це всім хлопцям так сказали! І виходу немає. Грошей то немає Повертатися додому немає даже за шо!, — емоційно розповідає пані Катерина.

Катерина самотужки знайшла фірму, що відправляла її сина на роботу. І майже цілий рік вимагала від поліції, аби та припинила діяльність вербувальників. З’ясувалося, це не просто фірма, яка наймає людей на роботу. Працює ціла злочинна група.

https://www.youtube.com/watch?v=VxIo-HuaLrw

First1

Можливо Вас зацікавить