На черкаський мотофестиваль приїхав Василь Вірастюк (ФОТО)

imgonline-com-ua-Resize-EYpbYD1a9xJ
besplatka_728_90_ukr

Фото Вичерпно

Сьогодні, під час третього дня мотофестивалю «Тарасова гора», особливим гостем став Василь Вірастюк, найсильніша людина світу. Учасникам фестивалю він розповів про свій розпорядок дня та як проводить свій вільний час.

- Починається мій день із склянки води з лимоном, потім сніданок. Якщо ви помітили, я схуд останнім часом, оскільки підписав контракт із каналом СТБ,  тепер я тренер на «Зважені та щасливі», — розповів богатир.

Свій вільний час Василь проводить із своєю родиною — трьома синами і дружиною.

imgonline-com-ua-Resize-hEp0WRr9ahFjE

Також найсильніша людина світу поділилася тим, як досягти такого результату як він:

- Бувало таке, що тренер заговорював, а тим часом докидав додаткові диски. І ось ти уже присідаєш із вагою 205 кілограмів, наприклад.

Мотофестиваль Вірастюк відвідує з 2008 року, з того часу як купив мотоцикл.

- Між іншим, ніколи не був на Тарасовій горі в мотоколоні. Тим не менше, я сподіваюся, що колись туди доїду в мотоколоні. А ті, хто туди їздить, у вас велика витримка, — сказав Вірастюк.

Загалом, на учасників фестивалю сьогодні чекає захоплююча програма. Це, зокрема, різноманітні розіграші та корнкурси,  виступ Крайового козацького товариства, козацькі забави, майстер-клас із бойового гопаку; презентація катерів та іншого водного транспорту, ретроперегони, ретровиставка, кастом-шоу, виступи гуртів та ін.

imgonline-com-ua-Resize-tun7I4vc3r

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить