На Черкаській ТЕЦ підготовляють енергетичне обладнання до наступного опалювального сезону

SAJT-REMONT
besplatka_728_90_ukr

На Черкаській теплоелектроцентралі нині активно готуються до опалювального сезону 2020-2021 рр. Щороку на станції в міжопалювальний період триває ремонтна кампанія, у ході якої фахівці оновлюють основне енергетичне обладнання.

На сьогодні спеціалістами підприємства у повному обсязі виконано поточний ремонт парового котла ст.№3. Зокрема на котлі було проведено такі основні види робіт: ремонт тяго-дутьових механізмів, ремонт газоповітряпроводів (труби Вентурі), оновлено обмурівку та ізоляцію, виконано ремонт запірної арматури, поверхонь нагріву та пальникових пристроїв.

Також завершено поточний ремонт парового котла ст.№6. У ході ремонту здійснено замивку пилосистеми та ковективної частини, виконано розшлакування котла. До всього, проведено ремонт трубопроводів й арматури в межах котла та ремонт тяго-дутьових механізмів, оновлено обмурівку та ізоляцію, відремонтовано обладнання котла.

Наразі спеціалістами здійснюється капітальний ремонт котлоагрегата ст.№7. Тривають роботи по монтажу стельового пароперегрівача, заміни ІІІ і ІV ступеня пароперегрівача та заміни І ступеня водяного економайзера.

До початку опалювального сезону теплоенергетики планують також виконати роботи з поточного ремонту інших парових котлів.

Про це інформує Черкаська ТЕЦ, ПРАТ «Черкаське Хімволокно»

First1

Можливо Вас зацікавить