На Черкаській ТЕЦ відбулися відкриті обговорення щодо встановлення тарифів на 2021 рік

cherkassy tec
besplatka_728_90_ukr

20 листопада 2020 року на Черкаській ТЕЦ відбулось відкрите обговорення щодо встановленнятарифів на 2021 рік.

Задля дотримання необхідних заходів щодо запобігання поширенню та розповсюдженню COVID-19 обговорення проходило на онлайн платформі відеозв’язку Skype. Зареєструватися для участі могли усі бажаючі. Приймати заявки на участь припинили на підприємстві за годину до початку обговорень.

До участі у відкритому обговоренні долучилися більше 20 учасників. Серед яких активні містяни, голови ОСББ, представники Черкаської ОДА, депутати, місцевий бізнес та ЗМІ.

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське Хімволокно» є ліцензіатом Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Під час обговорення булоозвучено проект розрахунків тарифів на 2021 рік тазазначено основні фактори, що вплинули на зміну тарифів. Серед них: зміна виробничої програми, зміна вартості паливної складової, додаткові заходи з охорони праці, оренда цілісного майнового комплексу та інше.

У ході доповіді директор Черкаської ТЕЦ відмітив, що тариф міг бути меншим, якби КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» продовжувало купуватитеплову енергію у ТЕЦ.

̶ З вересня 2019 року КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» без попередження знизило обсяги купівлі теплової енергії від Черкаської ТЕЦ на понад 97%. Такі економічно не обґрунтовані дії ЧТКЕ вплинули на зниження ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів, основним показником якого є питомі витрати палива на одиницю теплової енергії. На сьогодні, це є основним чинником впливу на підвищення тарифів на теплову енергію для споживачів ВП «Черкаська ТЕЦ»,як для населення, так і для бюджетних організацій, ̶ зауважив під час доповіді директор ТЕЦ Олексій Біда.

У другій частині відкритого обговорення всі учасники відеоконференції мали змогу задати питання щодо зазначеної інформації. Присутні поставили уточнювальні запитання керівництву підприємства по кожному пункту обговорення.

Також у ході відкритого слухання було розвіяноміф про вартість вугілля в тарифі в розмірі 115 доларів за тонну. Відповідно до офіційної інформації, його ціна добігає до 60$. Отримавши ґрунтовні відповіді,обговорення оголосили закритим.

Протокол відкритого обговорення та відповідні проекти з розрахунками буде направлено до НКРЕКП для подальшого розгляду, де всі надані обґрунтування та розрахунки буде перевірено й прийнято регулятором відповідне рішення.

На ТЕЦ обіцяють, що встановлення нових тарифів на 2021 рік забезпечить надійність та безперебійність енергозабезпечення споживачів м. Черкаси.

First1

Можливо Вас зацікавить