На фестивалі «Холодний Яр» збиратимуть кошти на тренажер для реабілітаційного центру

holodnyj jar 14
besplatka_728_90_ukr

Уже традиційно фестиваль нескореної нації «Холодний Яр» проходить у селі Грушківка Кам’янського району з благодійною метою. У цьому році  збираються придбати тренажер для реабілітаційного центру братів Кузьміних.  

Стада відома програма на три дні фестивалю нескореної нації «Холодний Яр»

Два брати — Олег та Сергій Кузьміни в 2015 році заснували Фонд Братів Кузьміних, а вже у 2017 — реабілітаційний центр. Фінансування вони отримують виключно із внесків до фонду та грантових програм. Безкоштовно надають послуги реабілітації воякам російсько-української війни.

Реабілітаційні центри братів Кузьміних працюють у Житомирі та Черкасах. Центри безкоштовно надають послуги для військовослужбовців, що отримали поранення та травми у війні на Сході України. До Центрів приїжджають бійці з різних куточків України.

Окремо слід сказати про Олега Кузьміна, він саме той легендарний полковник, комбат 81-ї десантно-штурмової бригади ЗСУ на псевдо «Кіборг», який у 2015 році потрапив у полон до російських окупантів. Пройшов час, його визволили з 4-місячного полону, зараз — він допомагає побратимам та продовжує службу в іншій силовій структурі. А тих, хто його катував та знущався вже перетравлює земля.

Хлопці отримують реабілітаційну допомогу і головне — дістаються своєї мети — жити без болю та рухових обмежень.

Нагадаємо, фестиваль пройде 6-8 липня. Вхід на фестиваль вільний, однак протягом усіх днів учасникам буде заборонено проносити на територію фестивалю алкоголь (та інші наркотичні речовини) та вживати його. Зрозуміло ж, що й п’яних пускати на територію взагалі не будуть. Це все буде контролювати охорона фестивалю та працівники поліції.

First1

Можливо Вас зацікавить