На Корсунщині жителі знайшли два боєприпаси

263714444_166269
besplatka_728_90_ukr

20 серпня об 11:30 рятувальники Корсунь-Шевченківського району отримали повідомлення про знайдений на вулиці Чкалова предмет, який схожий на боєприпас часів минулих війн. Як стало відомо, на небезпечну знахідку натрапили місцеві жителі під час проведення земляних робіт на території приватного домоволодіння. Про це повідомляє Управління ДСНС України в Черкаській області.

Співробітники ДСНС, які прибули на місце виклику ідентифікували знахідку як мінометну міну калібру 81 мм. Земляні роботи були призупинені до прибуття саперів із аварійно-рятувального загону спеціального призначення.

Піротехніки ДСНС вилучили небезпечну знахідку та дослідили підозрілу територію на можливу наявність інших боєприпасів. Під час такого обстеження група піротехнічних робіт виявила ще 1 мінометну міну аналогічного калібру. Усі боєприпаси були вивезені на спеціальний полігон, де були знищені шляхом підриву.

На загал, цього року сапери аварійно-рятувального загону спеціального призначення загалом вилучили та знищили вже 285 боєприпасів, серед яких 47 мінометних мін різного калібру.

Можливо Вас зацікавить