На Масляну черкасці виклали із млинців назву міста (ВІДЕО)

в Новини

Народні гуляння, вогняне шоу і спалення Марени, опудала зими, майстер-класи із виготовлення млинців і вареників. Черкасці відсвяткували “Масляну” у парку “Сосновий бір” в обласному центрі, інформує «Суспільне: Черкаси».

За словами художнього керівника “Дирекції Парків” Оксани Гончарук, вперше з млинців із десятьма видами начинки утворили слово “Черкаси”.

ceaf0813d251d5d3

Студент черкаського комерційного технікуму Олег Буряк на святі “Масляної” варить вареники. Каже, що з хлопцями готувалися до заходу тиждень:

“Ми ліпили на базі технікуму їх, потім заморозили і привезли”.

Викладачка Ольга Дорофєй у технікумі читає курс “технологія викладання кулінарної продукції”. Каже, що до заходу готувалися і наліпили вареників на будь-який смак:

“Протягом тижня ми наліпили 700 штук вареників з різними фаршами: з капустою, з картоплею та печінкою. Ми половину продаємо, половину з’їдаємо”.

Жителька Черкас Любов Брагінська купила вареники із картоплею і печінкою:

“Я люблю такі свята, з такими смачними варениками, які тут приготували, дуже сподобалося, дуже гарно, дуже весело. Дуже смачно, молодці хлопці і дівчата, які це приготували”.

Черкасців зі святом Масляної вітає гурт “Шовковиця” з Іркліївської громади, − каже художня керівниця “Дирекції парків” Оксана Гончарук. Додає, для гостей заходу передбачили конкурси та забави:

“Найперший – це спритний стовп, для того, щоб вони залазили, бо це народний звичай, так само бій мішками, пиляння на колоді, так само перетягування канату, дитячі забави. Родзинка нашого заходу – ми виклали слово “Черкаси” з різнокольорових млинців і це буде цікаво людям, тому що в нас до цього різнокольорові млинці не продавалися взагалі”.

af197716aad533d6

0d5fd48aa2428f89

Назву обласного центру виклали жительки мікрорайону “Південний”, − розповідає голова комітету самоорганізації Людмила Музиченко. Каже, що для цього вчора до заходу сонця насмажили 500 млинців:

“З різними начинками: гриби-м’ясо, яблука з корицею, творог, печінка з рисом – різноманіття тут дуже велике, нутелла, банан, на всі смаки. Кольоровості було досить важко досягати: десь добавляли харчового барвника, але намагалися із бурячка колір взяти, із моркви”.

Можливо Вас зацікавить

Новини
У Золотоніському районі згоріло 3,5 гектари трави
Новини
Двом переселенцям виділили гроші на купівлю житла в Черкасах
Новини
На Умащині під час руху загорівся комбайн (ВІДЕО)