На медиків «швидкої» напав молодик, що перебував у неадекватному стані

На медиків "швидкої" напав молодик, що перебував у неадекватному стані
besplatka_728_90_ukr

Вкотре медики, виконуючи свою роботу, наразилися на небезпеку. Учора, 28 червня, бригада виїхала на виклик у село Босівку Лисянського району. Там чоловік упав і поранив руку, інформує пресслужба Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Десь за метрів 80 до вказаної адреси якийсь молодик перегородив дорогу і почав бити ногою по автомобілю »швидкої», з другого разу вибивши скло. Фельдшери викликали поліцію.

На медиків "швидкої" напав молодик, що перебував у неадекватному стані

Виявилось, що це син чоловіка, до якого викликали »швидку». Молодик перебував в неадекватному стані ще й з явними ознаками алкогольного сп’яніння. Йому здалось, що бригада надто довго їхала до його батька, тож він вирішив таким чином помститись медикам.

Фельдшери таки надали допомогу постраждалому. У нього справді виявили різану рану м’яких тканин руки.

«Коли медики »швидкої» бояться їхати на виклик – то вже зовсім біда. Бо фахівці не можуть рятувати життя, коли самі знаходяться в небезпеці», — йдеться у повідомленні.

Працівники поліції склали протокол, але молодика до їхнього приїзду вже не було вдома.

«Сподіваємося на адекватну реакцію поліції та просимо встановити особу чоловіка, який скоїв напад на бригаду та притягнути його до відповідальності», — коментує пресслужба.

First1

Можливо Вас зацікавить