«На місці загорання ми виявили обрізки кабелів», — Гусаченко прокоментував нічну пожежу в Черкасах

119991611_3567780453284163_3297245612794502095_o

besplatka_728_90_ukr

Підпал сміттєзвалища, що по вулиці Смілянській, стався близько 17 години 23 вересня невідомими особами. Через суху траву ділянка спалахнула миттєво, вогонь розповсюдився дуже швидко.

Рятувальники усю ніч чергували на пожежі, загасити її вдалося близько 10 години ранку 24 вересня.

Як розповів виданню «Вичерпно» начальник відділу екології Черкаської міської ради Володимир Гусаченко, у них вже є певні припущення, внаслідок чого могло статися загорання.

- На місці загорання ми виявили обрізки кабелів, є припущення, що там ці особи випалювали дроти, які потім здають на металобрухт, — прокоментував чиновник.

На ділянці, яка палала, були лише відходи деревини, запевняє пан Гусаченко. Збитків пожежа не завдала. Загалом по місту є 4 ділянки, які визначені для складування відходів деревини, однак охороняються з них лише дві.

- Відповідно до Закону України про благоустрій населених пунктів, міські ради визначають на своїх територіях, або на територіях комунальних підприємств земельні ділянки, на яких складуються відходи деревини рослинного походження. Це гілля, обрізки дерев, які на сьогоднішній день практично ніде не використовуються, оскільки немає великих подрібнювальних машин, тому рішенням виконавчого комітету на території міста визначені чотири ділянки, де складуються відходи деревини. Сподіваємося, колись чи за рахунок бюджету, чи за приватні кошти буде придбаний потужний подрібнювач, яким можна буде переробляти деревину на тріску і використовувати для громади Черкас, — відзначив Володимир Гусаченко.

За словами Володимира Гусаченка, в’їзд на територію ділянки, де сталася пожежа, обмежений, проте зі сторони поля можна пройти пішки.

- Саме на цю ділянку вивозять більш об’ємні шматки деревини, ще дві ділянки, закритого типу, знаходяться на території комунальних підприємств «Черкаситеплокомуненерго» та «ЧЕЛУАШ». Туди звозять дрібніші відходи від деревини, які згодом подрібнюють, — додав пан Гусаченко. — З цієї ділянки, на якій сталася пожежа, беруть собі деревину ще комунальні підприємства, такі як «Черкасиелектротранс», для опалення в зимовий період.

First1

Можливо Вас зацікавить