Задушив бинтом і сховав на могилі: на Черкащині нелюд закатував жінку на кладовищі (ВІДЕО)

Задушив бинтом і сховав на могилі: на Черкащині нелюд закатував жінку на кладовищі (ВІДЕО)
besplatka_728_90_ukr

Боятися, кажуть, треба не мертвих, а живих. От тільки у Драбові, що на Черкащині, після моторошної трагедії місцеві тремтять від однієї думки про візит на кладовище до померлих родичів, бо для їхньої зразкової сусідки він виявився останнім. Жінку знайшли голою і замордованою просто на цвинтарі. Нелюд жорстоко побив нещасну, потім задушив, а тіло – прикопав у старому похованні. Про це йдеться у сюжеті «Надзвичайних новин».

Цю стареньку бабусю все життя переслідують нещастя. Багато років тому випадково втопився її син, згодом пенсіонерка поховала чоловіка, а зараз вона прощається із донькою Людмилою, яку жорстоко вбили на цвинтарі.

Більше години вбивця катував жінку на кладовищі. Він знущався так, що потрощив жінці ледь не всі кістки, а коли на ній не лишилося живого місця, задушив еластичним бинтом, який купив заздалегідь. Потім чоловік роздягнув жінку, а одяг сховав. Потім поклав закатовану на стару могилу, присипав землею, а зверху закидав бур’яном. Зловмисник сподівався, що так жінку не знайдуть і про його злочин ніхто не дізнається.

За кілька годин зловмисника було затримано на вулиці.

- Було встановлено, що до цього злочину може бути причетний 27-річний місцевий житель. Під час огляду у нього було виявлено речі, які належали померлій, — розповідає керівник Драбівського відділення поліції Олександр Мехеда.

Детальніше дивіться у сюжеті:

Можливо Вас зацікавить