На Монастирищині відкрили другу чергу водогону

На Монастирищині відкрили другу чергу водогону
besplatka_728_90_ukr

Днями відбулася важлива подія в селі Халаїдове, що на Монастирищині. Тут  відкрили другу чергу водогону. На сьогодні в селі підключені 182 точки. Наразі з водою вже школа, ФАП, сільська рада, двори, обслуговуючий кооператив, млин та сільські двори. Підключення другої черги дасть можливість забезпечити водою ще 86 точок.

У заході взяли участь очільники району,  сільський голова, народний депутат України Антон Яценко, керівники сільгосппідприємств Михайло Возний і Микола Риженко та інші. Жителі села хлібом і сіллю зустрічали шанованих гостей, які долучилися до  справи та надали матеріальну допомогу на реалізацію такого необхідного проекту.

– Такі події свідчать про те, що  об’єднання громади для спільної мети  – це шлях до вирішення нагальних проблем. Саме такий варіант обирають  в багатьох населених пунктах району, а співфінансування залишається найбільш дієвим механізмом для їх вирішення, – зазначив сільський голова Іван Омельченко. Він також подякува  своїй громаді за підтримку та розуміння.

За інформацією прес-служби ОДА

Можливо Вас зацікавить