На наступному тижні синоптики обіцяють черкащанам мокрий сніг

snig
besplatka_728_90_ukr

Блокуючий потужний антициклон над Україною забезпечує надходження до Черкащини вологи із холодного східного материка. Поєднання вночі високої вологості, туманів та невеликих морозів створює відчуття майже зимового холоду. Відомо, що при вологості вище 70%, відчуття холоду посилюється на 1º на кожні 5%.

Як повідомляють в обласному гідрометцентрі, у суботу вдень антициклон забезпечить в області бездощову, ще досить теплу та сонячну погоду. Стовпчики термометрів підніматимуться до 3..8º тепла, вночі знижуватимуться до 1..6º морозу. У неділю  з’явиться хмарність, посилиться східний вітер, а денна температура дещо знизиться.
У вихідні в нічні та вранішні години спостерігатиметься туман із видимістю 200-500 м, що ускладнюватиме руху автотранспорту. Тому водіям в цей час слід бути особливо уважними та обирати безпечний швидкісний режим.
Із середини наступного тижня циклон з Північної Атлантики принесе на Черкащину порцію холоду в супроводі невеликих опадів: дощу та мокрого снігу. Нічна температура знизиться до 1..6º морозу, вдень лише 0..5º тепла.

 

 

 

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить