На сесію Черкаської міськради прийшло лише 12 депутатів і міський голова

26655070_1383261888468785_1009339384_o
unnamed

Сьогодні о 10:00 мала розпочатися сесія Черкаської міської ради, на якій мали розглянути близько 60 питань, серед яких переобрання виконкому та бюджет міста на 2018 рік. У залі на даний момент присутні 10 депутатів і міський голова, відповідно, поки кворуму немає. Анатолій Бондаренко запропонував почекати ще 15 хвилин, а депутат Павло Карась сказав, що згідно регламенту на збір у депутатів є ще півгодини. 

Те, що відбувається в місті Черкаси, є наслідком тих подій, що відбулися декілька років тому, а саме, обрання виконавчого комітету та міської ради. Фракція ВО «Черкащани» не голосувала тоді за цей виконком. Оскільки там не представляють інтереси громади, а інтереси бандитів. Я тоді чітко озвучив, що тоді кримінал прийшов до влади. І зараз ми бачимо, що більшість депутатів міської ради розпоряджається власним голосом. Більшість тих, кого сьогодні немає в сесійній залі, підпорядковуються певним людям. Рішення приймаються в одному черкаському ГрандМаркеті і в одній київській кондитерській. А найгірше, що сьогодні хтось може померти, а завтра точно хтось помре. Бо люди не отримають ліки, не отримають допомогу в лікарні через відсутність медикаментів. А все тому, що комусь цікава тільки власна перемога і повна влада над містом, — так під час очікування депутатів, поки збереться кворум, ситуацію в місті прокоментував Павло Карась.

Депутатка Олена Шевченко додала, що сьогодні Черкаси єдине місто в Україні, яке не затвердило бюджет. До слова, міський бюджет мали розглянути до 25 грудня. Директор департаменту фінансової політики Наталія Джуган прокоментувала цю ситуацію так: «Ми зараз поза межами закону, навіть не можемо жити за 1/12, оскільки це також мають прийняти члени виконкому. Тобто навіть ми не зможемо розрахуватися з 15 тисячами працівників. Отакий у нас колапс».

- Наразі наближаються неминучі дати для виплати заробітної плати для 15 тисяч бюджетників міста Черкаси. Але профінансувати ці видатки в законний спосіб ми не маємо можливості. Не будуть здійснені виплати субсидії, виплати допомоги при народженні дитини. Тому «Самопоміч» закликає не робити місто заручником чиїхось політичних амбіцій, — додала Олена Шевченко.

Прибув на сесію і новий депутат від УКРОПу, який зайняв місце вбитого Михайла Бінусова — Віталій МевшаЙого здивувало, що йому з Дніпра, як виявилося, легше дістатися (наразі він служить у Дніпрі), ніж місцевим депутатам.

26610684_1383257738469200_234883547_o

Після перереєстрації у сесійній залі присутні 12 депутатів та міський голова. Нагадаємо, на днях дві фракції відмовились від участі в сьогоднішній сесії міськради — Блок Петра Порошенка та Партія вільних демократів. Відсутні на сесії також фракції ВО «Свобода» та «Громадянська позиція».

До слова, на сесію не з’явилися ті депутати, які обіймають посади в Черкаській мерії. За словами міського голови, вони мають написати заяви на звільнення.

- Ті депутати, які не пройшли — це буде на їхній совісті. Тому, коли ти йдеш в депутати, треба гарно подумати. Ця міська рада перетворилася на механізм шантажу. Зараз готується подання до Верховної Ради України про розпуск Черкаської міської ради. Я готовий разом з усіма піти на вибори. Я також розділяю відповідальність за цей виконавчий комітет. Надзвичайно прикро, що в переддень Різдва більшість депутатів не розуміють, що заручниками їхніх особистих інтриг стає більшість жителів Черкас, — прокоментував Анатолій Бондаренко.

Чергова сесія міськради відбудеться у середу 10 січня.
Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить