На сцені двійник: під час концерту гурту «Ляпис-98″ в Черкасах глядачі викликали поліцію

1209419_9562769
besplatka_728_90_ukr

20 вересня у Черкасах відбувся концерт популярного білоруського гурту «Ляпис-98″, під час якого виник досить гучний скандал. Черкасці подумали, що на сцені не Сергій Міхалок (лідер гурту), а його двійник. Глядачі викликали поліцію і зажадали повернути гроші за квитки. Про це повідомляє «24 канал».

Та виявилось, що на сцені виступав справжній Сергій Міхалок.

За словами представників гурту, такий інцидент стався не вперше. Подібні випадки вже траплялись під час українського турне «Ляпис-98″, зокрема, у Луцьку та Ужгороді. Відтак представники Сергія Міхалка не були здивовані від появи правоохоронців на виступі колективу.

«Якщо чесно, я не здивований, тому що зовсім недавно у нас вже була така ж ситуація на літньому концерті в Ужгороді. Довелося чекати працівників поліції, які оглянули майданчик, подивилися документи і відео на ютубі і, в результаті, побажавши гарного концерту, поїхали далі працювати. Ми готові до подібних ситуацій, просто доводиться пояснювати глядачам, що це справжній Міхалок», – розповів продюсер гурту Антон Азізбекян.

Імідж артиста і справді змінився. Сергій Міхалок помітно схуд, змінив стрижку та відростив бороду. Тому прихильники не впізнають в чоловіку свого кумира.

1209419_9562862

First1

Можливо Вас зацікавить