На Черкащині зафункціонували пункти обігріву громадян

punkt obigrivu
besplatka_728_90_ukr

У зв’язку із різким пониженням температурних показників за рішенням місцевих органів влади, на території області функціонують стаціонарні пункти обігріву населення у окремих об’єктах громадського призначення (кафе, торгівельні заклади, лікарні, навчально-виховні комплекси, селищні ради тощо).

Про це інформує УДСНС у Черкаській області.

З метою попередження випадків переохолодження людей наразі в області розгорнуто 142 пункти обігріву, в яких можна не лише зігрітися, а й отримати гаряче харчування.

Надання у період низьких температур допомоги населенню, розраховане не лише на малозахищені версти населення, скористатися допомогою пунктів може кожен кому треба зігрітися відчути затишок.

Впродовж минулої доби за допомогою до пунктів обігріву звернулось 18 осіб.

Водночас, рятувальники радять громадянам без потреби не залишати помешкань, а у разі появи симптомів загального переохолодження невідкладно звертайтеся по медичну допомогу!

Рятувальники не лише готуються до ліквідації можливих надзвичайних подій, а й проводять активну профілактичну роботу. Щодня співробітники ДСНС всіх районів області проводять профілактичні відпрацювання населених пунктів, навчають громадян правилам безпеки життєдіяльності та надають рекомендації як уберегтися від небезпек притаманних зимовому пожежо — небезпечному періоду.

First1

Можливо Вас зацікавить