На українських дорогах хочуть посилити контроль за перевезенням вантажів

fura
unnamed

За вантажоперевезення мають відповідати не лише перевізники, а й ті,хто відправляє та отримує багаж. На цьому в рамках робочого візиту на Черкащину наголосив очільник Укртрансбезпеки Михайло Ноняк.

За словами Ноняка, наразі підготовлено законопроект, який за редакцією нардепів уже пройшов підтримку Транспортного комітету і буде поданий до Парламенту. Він передбачає зміну штрафних санкцій та зміну кола відповідальності — воно стане ширшим.

- Потрібно, щоб відповідав не тільки перевізник, а й вантажовідправники, вантажоотримувачі, — розповів Ноняк. – У рік більше ніж на 2 млрд грн дороги псуються від перевантаження. І щоб зберегти їх, потрібен контроль.

Розповів пан Ноняк і про кадрову політику. За час існування Укртрансбезпеки, яка була утворена шляхом злиття, ним було звільнено близько 100 працівників, що були помічені на хабарництві. По низці людей вже є вироки суду.

- Якщо не дай Бог якийсь нечесний інспектор, керівник ланки буде пійманий на хабарі, то я сказав Володимиру Івановичу (керівник Укртрансбезпеки в Черкаській області Завгородський- ред.), —  «ти підеш разом із ним». Поки що в Черкаському управлінні порядок, сподіваюся, він збережеться. Бо факти порушення законодавства будуть каратися жорстко. Я  хочу бачити ефективну і дієву службу.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить