На Золотоніщині відкрили другий козацький клас

DSC_0174
престо 728_90

З метою формування у школярів патріотизму з 1 вересня 2016 року в кожному районі та містах обласного значення створено козацькі класи.

Нещодавно у Домантівському НВК теж відкрили козацький клас, уже другий на Золотоніщині, — повідомили в місцевій райдержадміністрації. Так склалося історично, що у XVII ст. існували Кропивнянський полк і Домантівська сотня.

Гості, що були на урочистму відкритті, привітали козачат із цією почесною місією, побажали бути захисниками своєї Батьківщини, свого народу, своєї землі, і стати гідним прикладом для нащадків. Привітали 9 клас і учні Кропивнянської школи, які вже рік навчаються козацтву.

DSC_0378

9 клас Домантівського НВК тепер стане центром шкільної «козацької республіки», буде прикладом для молодого покоління. У ньому 15 дітей поглиблено вивчатимуть історію козацтва та предмети духовно-морального спрямування. Також функціонуватимуть військово-патріотичні гуртки тощо. Школярі додатково вивчають курс «Історія запорізьких козаків» та мають власну форму «однострій».

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить