«Набрид дешевий піар перед виборами», — Араік Мкртчян

58051_0
besplatka_728_90_ukr

Депутат міської ради Араік Мкртчян обурений масовою активізацією як діючих депутатів, так і майбутніх кандидатів.

«Мені хочеться запитати їх про те, де вони були раніше: місяць тому, чотири місяці тому, рік тому. Раніше ніхто не думав ні про дитячі майданчики, ні про школи, ні про садочки, а за місяць до виборів всі з’явилися як месія і відразу згадали і про свої округи, і про людей», — обурюється Араік Рафікович.

Депутат говорить, що коли ввечері відкриває сторінку Facebook, йому на очі відразу натрапляють десятки постів про те, як багато народні обранці роблять за день, як вони хвилюється за людей, як намагаються допомогти.

«Насправді в цьому питанні необхідно покладатися на свідомість людей на їх вміння ранжувати інформацію. Не може бути так, що депутат активно піариться на кожному кроці, а люди на окрузі не знають навіть його прізвища. Так не буває. Це нонсенс», — говорить Араік Мкртчян. -Звичайно, я зараз не говорю про всіх. Є депутати, громадські активісти, які дійсно щось роблять, вболівають за справу і людей, але таких дуже мало і жовтневе завдання – розібратися: хто гарний піарщик, а хто – людина справи».

First1

Можливо Вас зацікавить