Начальник обласного гідрометцентру повідомив, який рівень аміаку в атмосферному повітрі у Черкасах

zabrudnennja povitrja
престо 728_90

За даними поста спостережень, рівень забруднення атмосферного повітря аміаком 10 серпня досяг 1,2 максимально разової ГДК, про це повідомив начальник Черкаського обласного центру з гідрометеорології Віталій Постригань.

На Черкащині панує антициклональний характер погоди, який зумовлює суху, спекотну та мало вітряну погоду, а також створює несприятливі метеорологічні умови для розсіювання шкідливих домішок в атмосфері. З огляду на це, сьогодні, 11 серпня, провітрюваність міста Черкаси є низькою. Шкідливі домішки (викиди підприємств та автотранспорту) будуть накопичуватись в приземному шарі атмосфери. 

За прогнозом, до кінця тижня утримається суха та спекотна погода. Температурний фон очікується в межах 26-27º. Денний максимум температури повітря становитиме 29-34º, місцями по області 35º. Такі погодні умови продовжуватимуть сприяти накопиченню в приземному шарі атмосфери шкідливих домішок, особливо це відчуватиметься поблизу автобусних зупинок та транспортних розв’язок.

Високі температури повітря в поєднанні з забрудненим повітрям негативно впливатимуть на самопочуття людей, особливо з серцево-судинними захворюваннями. Тому, рекомендуємо обмежити перебування на вулицях в спекотні (з 11 до 16) години.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить