Над Черкаською ОДА замайорів європейський прапор

prapor es 4

Сьогодні Рада Європейського союзу схвалила відміну віз для України. У зв’язку з цим біля Черкаської облдержадміністрації відбулося урочисте підняття прапора ЄС. 

Честь підняти прапор була надана голові Черкаської ОДА Юрію Ткаченку та заступнику голови облради Вадиму Гайовичу. Також участь у піднятті прапора взяли учень 10-го класу ЗОШ №28 Максим Попов, переможець 4-го етапу Всеукраїнської олімпіади з історії та учениця 11-го класу Першої міської гімназії Єлизавета Орел, переможниця 4-го етапу Всеукраїнської олімпіади  права.

prapor es 2

prapor es

- Українці дуже довго чекали цієї миті. Було покладено дуже багато зусиль, щоб відбулася ця історична мить. Сьогодні Рада ЄС прийняла рішення щодо безвізового режиму для України.  Але безвізовий режим — це не тільки свобода пересування, це і ті цінності, які українці поділяють разом з європейською спільнотою. І ми маємо зробити все можливе, щоб покращити рівень нашого життя — усі разом, — звернувся до присутніх очільник області.

prapor es 3

До відома: 

Сьогодні, 11 травня, Рада Європейського союзу затвердила безвізовий режим для українців. Це один з останніх кроків на шляху до повного прийняття безвізу.

17 травня законопроект повинен підписати президент Європарламенту. Далі в Офіційному журналі ЄС буде оприлюднено регламент та через 20 безвіз набуде чинності.

Дивіться також: Неймовірно: Європарламент проголосував за надання Україні безвізового режиму

Президент України Петро Порошенко планує відвідати церемонію підписання акту у Стразбурзі.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить