Накатався: на сайті міськради зареєстрували петицію з вимогою звільнити Карася

karas
besplatka_728_90_ukr

На сайті Черкаської міськради зареєстрували е-петицію з вимогою звільнення директора КП «Черкаситеплокомуненерго» Павла Карася з посади.

Жителі Черкас орендували для постраждалого депутата автівку за 400 тис. грн у партнерів голови ОДА. Як платники за теплопостачання, містяни заплатять за рік оренди автівки Mazda СХ-5 для директора КП «Черкаситеплокомуненерго» Павла Карася 400 тис. грн. Нині посадовець, а за сумісництвом депутат міськради від ВО «Черкащани» вже обкатує автомобіль.

«За ці гроші можна було придбати у власність підприємства нову тільки більш дешеву машину. За ці кошти можна було встановити лічильники тепла у школах і дитячих садочках, де їх немає. Але натомість ми маємо бути спокійними, що чиновник возитиме себе в комфорті й в дорогому автомобілі. Це справжня корупція. А призначати людину, яка вже піймалась на крадіжці, вдруге на цю ж посаду, – величезна помилка.

Громада Черкас вимагає відсторонити від посади керівника-корупціонера Павла Карася. Очолювати підприємство має людина, яка знається не на власному збагаченні, а на забезпеченні міста теплом» — йдеться в анотації петиції.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить