Напередодні 55-ої річниці Фотоприладу підвели підсумки роботи підприємства

fotoprylad
престо 728_90_ранкова кава

У 2017 році Державному підприємству науково-виробничий комплекс «Фотоприлад» виповнюється 55 років.

У підприємства були  часи злетів та падіння,  банкрутства, боргів по зарплаті, коли воно проводило розрахунки за кредити  нерухомістю.

У 2014 році «Фотоприлад» розірвав договірні відносини з деякими постійними замовниками (через відомі події),  і тому обсяг  реалізації значно зменшився. У цей час поза очі лунало, що підприємство не  подолає всіх  складнощів. Тоді ж ДК «Укроборонпром» призначив генеральним директором підприємства Григорія Корева, який до цього часу займав посаду  директора  Ізюмського приладобудівного заводу.

Новим керівником спільно з колективом була вироблена нова стратегія розвитку підприємства.

Одними з основних напрямків розвитку Фотоприладу є залучення молоді на  підприємство, сприяння в отриманні досвіду роботи від кваліфікованих фахівців, впровадження нових технологій та креативних  ідей у виробництво, застосування матеріальної підтримки молодих фахівців.

Зменшення витрат на виробництво продукції за рахунок оптимізації використання виробничих площ, розміщення нерентабельних виробництв по кооперації, підвищення продуктивності праці — одні з першочергових напрямків розвитку підприємства.

У 2015 році обсяг реалізації продукції склав більше, ніж  56 млн грн, підприємство  отримало  прибуток, з’явилась можливість підвищення заробітної плати працівникам. У 2016 році підприємство продовжує  розвиватися, успішне виконання плану виробництва  збільшило обсяги реалізації  до 161 млн грн та дало змогу сплатити до державного бюджету  майже 34 млн грн податків та внесків.

2017 — ювілейний рік. Його підприємство зустрічає з високими показниками праці:  реалізація продукції за 1 квартал  склала 74 млн грн (за той же період 2014 р. — 2 млн грн, 2015 р. — 3 млн грн, 2016р. — 23 млн грн).

Рівень середньої заробітної плати у першому кварталі цього року збільшився у 2,5 рази в порівнянні з таким же періодом 2016 року.

Річний план розвитку підприємства передбачає подальше збільшення обсягів виробництва.

Маючи високу завантаженість, підприємством  за  підтримки    ДК «Укроборонпром» та Черкаської обласної державної адміністрації було  укладено меморандум про співпрацю з підприємствами Черкаської області (понад 17 підприємств) та 5 підприємствами України, які націлені на виконання складних державних  завдань. Це робочі місця, сплата податків до бюджету та  можливість міста і області покращити добробут не тільки жителів Черкащини, а сприяти загальним успіхам України.

Сьогодні підприємство дає можливість ознайомитись молодим фахівцям з  сучасними  досягненнями науки  та техніки зарубіжжя шляхом  відвідування виставок, які проводяться у Польщі та ОАЕ.

Участь у міжнародних виставках  відкрила підприємству можливість заключення угод на перспективне співробітництво, а молодим конструкторам та технологам, які беруть участь у  виставках, отримати нові знання та досвід.

З метою оздоровлення працівників та членів їхніх сімей  в цьому році передбачено проведення ремонтних робіт заводських  баз  відпочинку.

За інформацією прес-служби ДП НВК «Фотоприлад»

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить