Нардеп від Черкащини Максим Поляков розповів, якими конкретними речами займається в парламенті

polyakov
besplatka_728_90_ukr

Днями спілкувався з журналістами про те, на що звертаю увагу у своїй законотворчій діяльності, як скоро в Умані з’явиться аеропорт та наскільки зараз можливі дострокові парламентські вибори. Ось частина мого інтерв’ю.

- Ви активно займаєтесь законотворчою діяльністю, зокрема, станом на січень 2017 було зареєстровано близько 60 законопроектів, в яких є автором чи співавтором. Яка основна тема Вашої законотворчої діяльності? На чому робите акцент?

- Так як я знаходжуся в комітеті фінансової політики та банківської діяльності, то в першу чергу ці законопроекти пов’язані з розвитком фінансової системи держави та банківською дільністю. Кілька з них уже були прийняті в першому читанні, такі як закон про страхування, реструктуризацію боргів, захист прав споживачів тощо.

Крім того, це й законопроект, у якому я приймав участь, який стосується розмитнення електромобілів. Треба сказати, що цей закон уже дає певні результати – як відомо, Україна увійшла в першу п’ятірку по розвитку електромобілів у світі. Це ті конкретні речі, якими  я займаюся у парламенті.

- У кінці 2016 року в ЗМІ з’явилась інформація про будівництво іноземними інвесторами міжнародного аеропорту в Умані. Ви активно брали участь в переговорному процесі. На якій стадії сьогодні цей проект?

- Буквально сьогодні мені прийшов лист із Нью-Йорка щодо підтвердження інвестицій. Та ідеться про те, що  вже закінчили ТЕО, і хоча там є певні неузгодженості,  я думаю, що наступного року, можливо, навіть уже розпочнеться будівництво.

- Минулого року Ви потрапили в ТОП-20 відповідальних нардепів, зайнявши там друге місце. Для Вас це висока оцінка Вашої роботи?

- Це результат системної роботи і системного підходу. Також це певною мірою відповідальність перед виборцями, які за мене голосували.  На рівні ж «Народного фронту» це доказ того, що те, що ми пропагуємо і те, що ми робимо — це єдине ціле.

- Ви депутат, обраний за пропорційною виборчою системою, проте у своїй роботі робите великий акцент на Уманщині. Якими реалізованими проектами сьогодні пишаєтесь найбільше?

- Цього тижня вже видали перші стипендії талановитим діткам. Було відібрано сто учнів у трьох школах, які гарно навчаються. Вони щомісяця отримуватимуть  200 гривень. Також серед пріоритетних напрямків — розвиток сільської медицини і сільської освіти. Пишаюсь тим, що нам вдалось відкрити сучасний комп’ютерний клас в Уманському НВК та Бабанській загальноосвітній школі, збудувати дитячий еко-майданчик в місті Умань, забезпечили безкоштовним медичним обладнанням та медикаментами для первинної та вторинної медичної допомоги Бабанську сільську лікарню та відкрили сучасне реанімаційне відділення в КП «Уманська міська лікарня». Зараз працюємо над тим, щоб капітально відремонтувати та забезпечити новітнім обладнанням палати стаціонару, стоматологічний кабінет сільської амбулаторії Бабанської сільської лікарні, зробити капітальний ремонт Бабанського будинку культури та відремонтувати басейн у Бабанському дошкільному виховному закладі.

- Зараз можемо спостерігати певне пожвавлення в політичному середовищі. Багато хто говорить про можливі позачергові вибори до ВРУ. Які ваші прогнози?

- Сьогодні вибори не на часі. Це принесе значну дестабілізацію в суспільстві. Тему виборів сьогодні «розхитують» лише прокремлівські сили, такі як «Опозиційний блок» і йому подібні. Насправді ж нічого не зміниться. Ми знову на півроку-рік понуримо державу в безлад, витратимо мільярди коштів, а по факту просто будемо нищити державу і нічого не змінимо.

- 14 квітня минає рік роботи уряду Гройсмана. Як Ви як нардеп оцінюєте його роботу? Мабуть, найбільше він запам’ятається підняттям мінімальної з/п до 3200. Як Ви вважаєте, чи стало це поштовхом для розвитку української економіки і як, на Вашу думку, таке нововведення допомогло побороти таке явище як «зарплати у конвертах»?

- Ініціатива гарна, але в першу чергу вона повинна починатися з того, що бізнес повинен більше заробляти і більше інвестувати. Подолати таке явище як зарплата в конвертах це допоможе частково, адже  при цьому багато людей будуть просто звільнятися і офіційно ніде не працюватимуть. В цілому нинішній Уряд, на мою думку, покищо в деяких напряках працює активно, але катастрофічною є ситуація з тарифами.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить