«Нас об’єднало нерозуміння того, що відбулося, і небажання грати за тими правилами, які нам нав’язують», — Вадим Мазніченко йде до облради від ЄС

в Новини Політика
0 Коментарів
besplatka_728_90_ukr

Вадим Мазніченко знає, що таке війна. На собі відчув її страшні наслідки, втративши під час мінометного обстрілу під Старогнатівкою, що на Донеччині, руку і ногу. Однак про те, що пішов на війну у складі 14-го Черкаського батальйону, не шкодує. Це було його усвідомлене рішення, розуміння, що від його дій залежить доля країни.

Після поранення на воїна чекало довготривале лікування, потім реабілітація і, зрештою, протезування в Америці. Саме після поїздки до іншої країни він зрозумів, наскільки важливо, щоб таку ж кваліфіковану допомогу ветеранам війни надавали й в Україні.

Не хтось – а ми будуємо життя. Усвідомлення  цієї простої істини  штовхає Вадима до активного розвитку. Він займається спортом, біжить 10 км у Марафоні морської піхоти в США, вступає до Черкаського національного університету, щоб здобути фах юриста, стає головою ОСББ, займає активну громадську позицію в питаннях реабілітації учасників бойових дій, переймається поліпшенням протезування в Черкасах та покращенням доступності міста для людей з інвалідністю.

Він ні на мить не зупиняється. Потреба рухатися, показувати приклад іншим, стали невід’ємною частиною життя Вадима Мазніченка. Нині ж вирішив, що досить чекати щось від влади, потрібно самому брати активну участь у формуванні якісного місцевого самоврядування. Тож рішення взяти участь у місцевих виборах-2020 не було спонтанним. До вибору політичної сили також підійшов виважено, адже вже не перший рік є прихильником Європейської солідарності. Можливо, для когось «Армія! Мова! Віра!»  –  це просто гасла, говорить ветеран, а він за них віддав своє здоров’я, а багато його побратимів – життя. Тому і не приховує свої протези, нехай люди навколо знають – війна триває.

– Для мене дуже важливо, щоб, як мене поважали в армії і після неї, так само я цю повагу не втратив, якщо стану депутатом обласної ради. Занадто дорогу ціну я заплатив, багато переосмислив. Я бачив жахіття війни, тож знаю ціну життю. Я бачу, наскільки важливо, щоб реформа децентралізації, започаткована за президентства Петра Олексійовича Порошенка, була продовжена в правильному руслі, щоб європейські цінності, які ми так важко виборювали і частина нашого суспільства продовжує відстоювати досі, не були втрачені, щоб наша армія розвивалася і міцніла, а не скорочували бойові підрозділи, щоб ветеранів, військових поважали, турбувалися про їх психологічний стан, а не здавали інтереси країни, поки вони проливають кров. Я бачу перспективи у розвитку зеленої енергетики, і в Черкаській області є вже приклади успішного об’єднання зусиль громад, які хочуть бути енергонезалежними шляхом використання сонячної енергії. Звичайно, для таких ініціатив потрібно працювати над залученням інвестицій в регіон. І це теж один із наших пріоритетів, — говорить ветеран АТО Вадим Мазніченко.

3 сторінка_Вадим Мазніченко

До обласної ради Вадим іде не сам, його підтримує команда однодумців, які так само поділяють його ідеали. Тож переконаний, що хоч досвіду в політиці й немає, проте зможе розібратися в усіх питаннях.

– Нас об’єднало нерозуміння того, що відбулося, і небажання грати за тими правилами, які нам нав’язує нинішня влада. У нашій команді не просто професіонали своєї справи, це люди, які нетерпимі до будь-яких проявів корупції, чи то навколо нас, чи всередині команди. Чесність, прозорість і професіоналізм – це наші підходи, з якими ми йдемо на вибори, — відзначає Вадим Мазніченко.

Попри обіцянки нової влади, у суспільства залишається запит на зміни. Якісні і швидкі, які втілюватимуть нові обличчя, що спиратимуться на досвід професіоналів, що вже довели свою відданість українським ідеалам.

*іміджева інформація

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить

Новини
У Черкасах автівка збила жінку на велосипеді
Новини
За добу 1800 черкащан вдруге вакцинувалися проти коронавірусу
Новини
На Черкащині сталася ДТП, постраждала жінка (ФОТО)