Не чекайте, що Ви прокинетеся в іншій країні: Мкртчян розповів, чому не балотуватиметься до Верховної Ради

МКРТЧЯН
besplatka_728_90_ukr

Черкаський бізнесмен Араік Мкртчян, який раніше заявляв про свої наміри балотуватися у народні депутати по 195 вибочому округу, днями зробив заяву, у якій відмовився брати участь у передвиборчій кампанії. Своє рішення пояснив тим, що хоча по округу наразі досі офіційно не зареєстровано жодного кандидата, проте вже розпочалоя масове скуповування голосів виборців.

- Під видом матеріальної допомоги ймовірні кандидати обіцяють роздати людям по 500 грн. Великі гроші знову зроблять свою справу і ми матимемо парламент, який мало чим відрізнятиметься від попередніх. Як роздавали гроші за голос, так і роздають! Як купували людей, так і купують. Я цього робити не буду, бо це принижує мене та мою гідність, — каже Мкртчян.

У своєму відеозверненні бізнесмен закликає людей голосувати розумом і думати про те, що вони продають і кого приводять до влади:

- Я дуже хочу, щоб у свідомості людей сталися зміни, щоб вони не продавали себе і своє майбутнє за 200, 300, 500 грн. Не чекайте, що одного разу Ви прокинетеся в іншій країні, бо країна — це ВИ! Поки Ви приводите до влади негідників за 500 грн, допоки ми будемо жити так, як живемо зараз!

Нагадаємо, раніше Араік Мкртчян оголосив «полювання» на кандидатів у нардепи, які пропонують гроші за голос, пообіцявши грошову винагороду у 5000 грн за фото чи відеофіксацію моменту передачі коштів.

First1

Можливо Вас зацікавить