Не переможець, а серед лауреатів: у пресслужбі міськради підправили інформацію щодо номінації Бондаренка (ФОТО, ВІДЕО)

Анатолій Бондаренко позиватиметься до суду на Адміністрацію Президента України
besplatka_728_90_ukr

«Виникла помилка, ми переплутали вас із мером Чернігова». Із такою заявою зателефонував до Анатолія Бондаренка журналіст Валентин Чернявський. Розмова стосувалася номінації «Людина року-2019″, на яку претендує міський голова Черкас. Відповідне відео журналіст розмістив у соцмережі, пише «Вікка».

«Анатолій Васильович, вас турбує піар-менеджер проекту «Людина року» Плитка Сергій. Виникла помилка стосовно номінантів. Ми переплутали мера Черкас із мером Чернігова. Дуже схожі назви міст. І не знаємо, що робить», — у ході розіграшу розпочав розмову Валентин Чернявський.

На таку репліку міський голова Черкас задумався, а згодом відповів:

«Ну як, що робити, допишіть мене в лауреати, якщо не знаєте, що робить. А то що ж мені тепер, в Сірка очі позичать перед людьми».

Опісля «Сергій Плитка» повідомив, що для обрання його кандидатури Бондаренко має доплатити «спонсорські», десь тисячу або дві тисячі.

«Та додамо, все, що треба. Кажіть, що робить. Давайте директор ваш мене набере і ми все вирішимо», — завершив розмову Анатолій Бондаренко.

Детальніше дивіться у відео:

Зазначимо, що сьогодні, 20 січня пресслужба міськради написала про те, що Анатолій Бондаренко визначений лауреатом 24-ї загальнонаціональної програми «Людина року – 2019». Однак, як виявилося, сталася плутанина і на сайті міськради швидко виправили інформацію.

82110245732478083943643987044193983528960n

Записати

First1

Можливо Вас зацікавить