Не треба було голосувати за Бондаренка, — Сергій Рубан (відео)

Безымянный
besplatka_728_90_ukr

Голова Черкаської міської організації партії БПП «Солідарність» Сергій Рубан у студії «Вичерпно» заявив, що на виборах міського голови у 2015-му році потрібно було підтримувати не Анатолія Бондаренка.

- Якби я мав черкаську реєстрацію, я б голосував за Сергія Одарича (Сергій Одарич — міський голова Черкас 2006-2015 рр., член Партії вільних демократів — ред.), хоча я не вважаю його ідеальним міським головою, — сказав Сергій Рубан.

Пан Сергій зауважив, що якби кандидат на посаду міського голови член БПП «Солідарність» Олександр Радуцький пройшов у другий тур виборів, то, звичайно, він віддав би свій голос за нього.

«Порошенківець» вважає, що господарник не може бути успішним міським головою. Ним має бути візіонер, який іде зі стратегією розвитку міста, наприклад, міський голова Житомира Сергій Сухомлин. Там робиться низка прогресивних речей, що стосуються громадського транспорту, карти житомиряна, електронних табло, крім того, запускається сміттєпереробний завод.

На думку Сергій Рубана, міський голова має займатися промоцією міста і ефективним підбором команди менеджерів. На питання, хто ж у Черкасах підходить під характеристику міського голови-візіонера, Сергій Рубан відповів, що треба дивитися ближче до виборів.

Сергій Рубан розповів, що коли сформується нова більшість, відбудеться перезавантаження.

- Я б не хотів, щоб ця більшість була антимерською. Я б хотів, що вона була прочеркаською. Ми класно вміємо боротися проти чогось чи когось, а не за щось. Я не вважаю, що Бондаренко – це проблема Черкас. Його діяльність, непрофесійні підходи команди так званих господарників – так. Міський голова виключно під себе формує команду, з якою йому комфортно працювати. Я впевнений, що міському голові комфортно працювати з тією командою, яка в нього є. Але ми тут не говоримо про розвиток. Це лише поточне латання дір, — сказав пан Рубан.

Сергій Рубан вважає, щоб навести лад у місті, спочатку потрібно розробити стратегію його розвитку:

- Треба зрозуміти, хто ми є зараз, куди ми рухаємось, ким ми будемо через 10 років, незважаючи на прізвище міського голови.

Детальніше інтерв’ю із головою міської організації партії БПП «Солідарність» Сергієм Рубаном у відео:

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить