Недобросовісний підрядник «закатав» у асфальт майже 40 люків (ФОТО)

665x499-images-20191213_105616
besplatka_728_90_ukr

Під час виконання робіт з ремонту твердого покриття проїжджої частини підрядна організація заасфальтувала 20 каналізаційних та 18 водопровідних люків по вул. Чехова. Ще п’ять таких «закатаних» люків було виявлено по вул. Надпільній, інформує пресслужба КП «Черкасиводоканал».

- Відповідно до технології реконструкції та капітального ремонту доріг, підрядна організація повинна була підняти горловини люків до проєктної відмітки нового асфальтного покриття. Але, на жаль, будівельники не витримали норми регламентних робіт та «закатали» декілька десятків наших люків, – зазначає директор КП «Черкасиводоканал» Сергій Овчаренко.

664x498-images-20191213_105635

Через такі дії недобросовісної підрядної організації працівники черкаського водоканалу вимушені в терміновому порядку спеціальним приладом відшукувати люки та розбивати товстий шар асфальту над ними, для відновлення доступу до оглядових колодязів. Адже у разі пориву на водогоні чи затору на мережі водовідведення, не знайшовши люк, може виникнути надзвичайна ситуація. Наприклад – тривала відсутність водопостачання чи затоплення підвальних приміщень каналізаційними стоками.

Пошук та «розкопка» люків триває.

В подальшому будівельники зобов’язані підняти горловини люків до проєктної відмітки нового асфальтного покриття.

First1

Можливо Вас зацікавить