«Немає людини — немає проблеми», — представники депутатських фракцій озвучили свою версію вбивства Михайла Бінусова

22236559_1286501341478174_1946087040_n
unnamed

Будівництво на Митниці, зокрема зупинення зведення там багатоповерхівок, представники деяких політичних сил в Черкаській міській раді вважають причиною нещодавнього розстрілу депутати міськради, в.о. директора департаменту архітектури, містобудування та інспектування ЧМР Михайла Бінусова. З цього приводу секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький скликав прес-конференцію, на якій він наголосив, що все сказане на ній можна вважати як заяву про злочин. Також він висловив сподівання, що будуть знайдені вбивці Михайла Марковича.

Нагадаємо, що через причетність до незаконної забудови набережної депутати міськради хочуть звільнити Чернуху і Савіна.

Олександр Радуцький пов’язує вбивство Бінусова із ситуацією із забудовою Митниці. Він розповів, що, як відомо, на Митниці будуються дві фірми — «Будгарант» і «Шора». До «Будгаранту», говорить він, має пряме відношення начальник архітектури, містобдування та інспектування ЧМР Артур Савін. За словами Олександра Радуцького, за адресою вулиця Чехова, 33 зареєстрована ця фірма, і також за цією адресою проживає Артур Савін. А фірма «Шора», у свою черг наголосив секретар міськради, була пов’язана із нині покійним в.о. начальника департаменту житлово-комунального комплексу ЧМР Михайлом Бінусовим.

- 17 вересня до мене зателефонував інвестор, який попросив, щоб депутати розблокували заборону на будівництво на Митниці. Я не захотів сам зустрічатися і запросив депутатів. Це, нагадаю, були представники БПП, «Свободи», ПВД і група «За громаду». До нас приїхала людина, яку звуть Артем Павлік, він спитав, чи можна домовитися. Я йому сказав, що питайте у депутатів. Всі депутати сказали, що свою думку ніхто не змінюватиме. Тоді він спитав, хто йому поверне 1 мільйон доларів. На що ми у нього спитали, а з ким він домовлявся? Він відповів, що з Анатолієм Бондаренком, — розповів Олександр Романович.

Варто додати, що один мільйон доларів — це ті кошти, які інвестор встиг вкласти в будівництво. Ці гроші стосуються саме фірми «Шора». Радуцький зауважив, що будівництво по «Будгаранту» вдалося зупинити, а по «Шорі» не встигли.

Нагадаємо, що містобудівні умови на забудову землі в районі Митниці депутати скасували. За це рішення вони проголосували на на сесії Черкаської міської ради 10 серпня.

Депутат Черкаської міської ради із фракції БПП Микола Мирза розповів, що історія з «Шорою» почалася два роки тому, власником її був Олег Забєлін.

- Ми два роки робили там проект, зробили детальний план забудови між вулицею Героїв Дніпра і Козацькою. На тій ділянці повинно було бути три багатоповерхових будинки, паркінг, Льодовий палац, баскетбольний палац, ресторан «Бартоломео», яхтклуб, 16 гектарів парку, аквапарк. І також на цій ділянці мало бути ще дві забудови. Коли проект майже був готовий, Олег Забєлін почав вести себе якось неадекватно. І тоді на горизонті з’явився Михайло Маркович. Зауважу, перед цим міському голові сподобався цей проект, — розповів Микола Мирза.

Але зрештою, за словами Миколи Мирзи, він змінив свою думку щодо появи на цій ділянці багатоповерхівок, тому пристав до думки містян, що вони там непотрібні.

У свою чергу, депутат ЧМР із ПВД Олександр Згіблов зауважив, що підтримує АТОвців, яких обурило оголошення Дня жалоби за Бінусовим.

Також Згіблов прокоментував слова Анатолія Бондаренка про розпуск міської ради:

- Що ці депутати зробили не так? Не дали забудувати набережну, не дають поширюватися кіоскам? — запитав Згіблов.

Таку коротку передісторію, яка призвела до вбивства Михайла Бінусова (за версією представників вище перерахованих політичних сил!), вони виклали на спільній прес-конференції.

Наприкінці зауважили, що, зрештою, висновки мають робити правоохоронні органи.

- Ви знаєте цей вислів: немає людини — немає проблеми. Ви вже почули, треба було повернути мільйон доларів, — додав Радуцький.
 Додамо, відразу після прес-конференції журналіст Вадим Комаров зайшов до кабінету міського голови, звідки вів пряму трансляцію в соцмережу «Фейсбук». Під час цієї трансляції Анатолій Бондаренко заявив, що готовий надати відеозаписи з прихованої камери в його кабінеті правоохоронним органам та представникам ЗМІ.
- Черкасці мають знати, чим займається міський голова, — зауважив Анатолій Васильович. — Тому з початку мого обрання в кабінеті була встановлена прихована відеокамера, розуміючи, що можуть бути провокації. І, знаєте, сьогодні вона спрацювала. Один із депутатів сказав, що в кабінеті міського голови була якась домовленність, що були якісь інвестори, ще хтось… То я готовий надати слідству, правоохоронним органам, а також журналістській спільноті повні версії записів з кабінету міського голови — в нічний і денний час.
Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить