«Неприпустимо роздавати посади по партійних квотах», — Садовий дав поради керівництву Черкас

Sadovyj
besplatka_728_90_ukr

Днями гостем студії «ВиЧЕрпно» став міський голова Львова Андрій Садовий. До Черкас він завітав у межах форуму «Urban Talks».

У розмові пан Садовий розповів, що давно мріяв приїхати у Черкаси і що його сюди запрошували. Прибув очільник Львова не сам — привіз із собою заступника із питань розвитку, директора інституту міста, колег із  департаменту містобудування та туризму.

- Ви маєте неймовірно великий потенціал, — зазначив він. — Наприклад, Дніпро. Де хто ще має такий широкий Дніпро? Крім того, у вас прекрасна набережна. На це треба звертати увагу. Загалом, важливо ставити амбітні цілі і не боятися — наприклад, вирішити, яким ви бачите своє місто через 20 років.

Керівникам Черкас Андрій Садовий порадив перш за все розуміти важливість створення нових робочих місць. Для цього, каже він, треба серйозно поговорити з бізнесом і пояснити, що влада не заважитиме йому працювати.

- А найголовніше — це кадри, — додав він. — Потрібно сьогодні подумати, як запросити на роботу найкращих людей. Мені розказували, що у вас в місті є така практика, що ви роздаєте посади по партійних квотах. Це неприпустимо. Також треба розробити якусь стратегію. Наприклад, поставити мету бути містом номер один по спорту, збудувати новий Палац спорту, нову набережну. Найкраще знаєте тільки ви самі, що потрібно розвивати  в першу чергу.

В цілому, каже львівський міський голова, йому Черкаси сподобалися, і він із задоволенням приїхав би сюди з дружиною і дітьми.

Детальніше дивіться у відео:

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить