Виконавчий комітет проголосував за початок проходження регуляторної процедури щодо зміни тарифу на проїзд у тролейбусах. Відповідне рішення ухвалили сьогодні, 27 січня. Про це повідомляє кореспондент «ВиЧЕрпно» з місця події.
Проїзд у електротранспорті планують підняти із 3 до 5 гривень.
Підтриманий проєкт рішення передбачає початок регуляторної процедури, після завершення якої збільшать тариф. Вона триватиме близько місяця.
Читайте також: «Тариф економічно обґрунтований»: вартість проїзду в маршрутках можуть збільшити до 7 гривень
Детальніше дивіться у відео: