Незадоволений аліментник погрожував спалити машину черкаській судді

sud
besplatka_728_90_ukr

Через агресивні погрози незадоволеного судовим рішенням татуся, законниця, квартиру котрої свого часу пограбували, тепер боїться за власний автомобіль, — повідомляє «Закон і Бізнес«.

Суддя Уманського міськрайонного суду Черкаської області Катерина Ребрина слухала справу за позовом про стягнення аліментів. Прийняла рішення задовольнити вимоги позивачки.

Через два тижні в її кабінет увірвався невідомий з криком: «Що ти тут понаписувала?!» К.Ребрина запитала, хто він такий і чого хоче, але чоловік навіть не думав відповідати. Натомість вилаяв суддю нецензурними словами, пообіцяв спалити її машину, а згодом, коли дізнається її адресу, помститися. Жінка звернулася до правоохоронних органів із заявою, однак арештовувати хулігана ніхто не захотів. Тому вона боїться, що в будь-який момент той прийде та виконає погрози.

Ребрина не дарма так турбується. Свого часу під час кримінального провадження, яке вона вела, обікрали її квартиру. Апеляційна скарга на вирок у цій справі лежить у суді з 2016 року, і її досі не розглянули. Про це вона повідомляла Вищу раду правосуддя, проте скаргу ще не розглянули.

Суддя знову повідомила ВРП про погрози та втручання (№4998/0/6-18). К.Ребрина наголошує на тому, що в суді, в якому вона працює, на розгляді перебуває близько 2000 кримінальних, цивільних та адміністративних справ. При цьому в робочий час уже понад два роки відсутня охорона. А це створює передумови для свавілля незадоволених рішеннями.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить