Нова бігова доріжка та яма для стрибків: у Смілі відновили манеж

изображение_2020-12-03_111817-e1606987113552
besplatka_728_90_ukr

У Смілі капітально відновили манеж дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп», який розташований на стадіоні «Юність».

Упродовж двох років тривали ремонтні роботи за державною програмою, повідомляють у відділенні НОК України у Черкаській області.

До того і будівля манежу, і умови для тренувань були жахливі: протікала покрівля, покриття бігової доріжки було старим, зношеним і не оновлювалося близько 50 років тощо. При цьому смілянські спортсмени навіть в таких умовах тренувалися і досягали результатів.

«Манеж перебував тривалий період у плачевному стані, буквально розвалювався. Нині ж маємо чудовий результат і європейські умови для занять спортом для наших дітей. Усі роботи виконані за стандартами та нормами. Тепер у манежі тепло, комфортно, красиво і зручно. Діти вже просяться займатися. Упевнені, що результати наших вихованців стануть ще кращими, адже в таких умовах приємно розвивати свої спортивні вміння», – розповідає директор ДЮСШ «Олімп», срібний призер Олімпійських ігор-1988 Олександр Мотузенко.

У манежі відновили бігову доріжку довжиною 60 метрів на 4 доріжки. Яму з піском розширили і подовжили, зробили якісну планку для стрибків за всіма стандартами.

«Ми нарешті маємо гідні умови для тренувань наших дітей. Раніше було усе старе та зношене, а тепер набагато краще. Покриття на біговій доріжці м’яке, бігуче, яма для стрибків якісна. Тож і результати наших юних спортсменів мають бути ще кращі. У таких чемпіонських умовах і працювати хочеться: навчати дітей, стимулювати їх, розвивати та виховувати», – розповідає тренер, майстер спорту міжнародного класу зі стрибків у довжину Катерина Чернявська.

Про це інформує пресслужба ОДА

First1

Можливо Вас зацікавить