Нова гімнастична зала може залишитись без опалення

gimnastichniy-kompleks
besplatka_728_90_ukr

Гімнастичний комплекс, відкритий напередодні у відреставрованому приміщенні колишнього кінотеатру «Мир», небезпечний для дітлахів. Про це на вранішній нараді у міського голови заявив заступник начальника управління ДАБК Борис Євмина, інформує vikka.ua

Насправді зала, яку будували понад два роки, нині не придатна для експлуатації.

«Там купа проблем, незакінчені роботи, порушення у веденні технічної документації і сам проект зроблений неякісно», − заявляє Борис Григорович. − Користуватись тим приміщенням не можна».

Доповнив його й директор «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась.

«З точки зору існуючих нині будівельних норм і правил, на сьогодні «Черкаситеплокомуненерго» не має права подавати тепло на приміщення колишнього кінотеатру «Мир», − зазначив Карась.

Директорка КДЮСШ «Спартак», вихованці якої й займаються в стінах нового гімнастичного комплексу, Тетяна Бордовська про експлуатаційні негаразди на об’єкті не знає, однак вона підтвердила, що наразі теплопостачання в приміщенні відсутнє. Тетяна Бордовська впевнена, що вже скоро юні спортсмени займатимуться в теплих залах.

«Діти займаються, електропостачання є. Тепло в процесі підключення. Проблеми, звичайно, певні є, але вони зараз в процесі вирішення. Я не можу сказати, що якісь процеси зупинені, – розповіла Тетяна Володимирівна.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить