Нове місце для квіткових павільйонів тепер уже шукатиме новостворена комісія. Чи знайде?

pavilyon
besplatka_728_90_ukr

Два дні тому мав бути перенесений на інше місце квітковий павільйон перед драматичним театром, але з того часу ніяких змін не відбулося. 

А тим часом відповідальність за «скандальний» квітковий павільйон представники міської та обласної рад перекладають  один на одного, зокрема,  у міській раді  говорять, що це питання має вирішувати обласна влада, оскільки павільйони стоять на їхній землі, і департамент архітектури ЧМР.

У то же час заступник голови — керівник апарату Черкаської ОДА Сергій Овчаренко запропонував у коментарі журналісту «ВиЧЕрпно» звернутися із  питанням щодо подальшого розміщення павільйону біля драмтеатру до представників муніципальної інспекції:

- Запитайте в Анатолія Васильовича (Бондаренка, міського голови Черкас — ред.), чи знайдено нове місце для павільйону. Я ж не керую муніципальною інспекцією. За розподілом службових обов’язків керує цим питанням Геннадій Шевченко (заступник міського голови — ред.), Олександр Давиденко — її керівник.

Нагадаємо, що Геннадій Шевченко раніше коментував цю ситуацію,  зазначаючи, що це питання має вирішувати обласна влада і наразі  міська влада чекає офіціного  листа або доручення від облдержадміністрації.

Також нам вдалося поспілкуватися  із  директором департаменту архітектури та містобудування ЧМР Артуром Савіним..

«Зараз стоїть задача облаштувати усю площу біля драмтеатру. Створена спільна комісія, яка зараз розглядає, зокрема, і питання подальшого розміщення квіткового павільйону. Як тільки воно буде напрацьовано, то його відразу ж представлять. Зараз ці павільйони фактично не по своїй волі стали на те місце, де вони тепер знаходяться, адже на місці, яке їм відведене, проводяться ремонтні роботи. Я знаю, що павільйон обіцяли прибрати, але за умови надання нового місця для його розташування. Зокрема, я вважаю, що у центральній частині міста доцільно розміщати квіткові павільйони, але ж зрозуміло, щоб вони мають бути іншої структури, більш легші, менші за своїм розміромю. Але вони мають бути, а от де конкретно, визначиться згодом», — зазначає чиновник.

Отже, питання щодо квіткового павільйону залишається відкритим, а його власник чекає на нововідведене місцерозташування.

First1

Можливо Вас зацікавить