Нові фасади, павільйони та вікна, – як готуються до навчального року черкаські дитячі садочки

sadochok

З новими павільйонами, вікнами та утепленими фасадами – дитсадки Черкас готові до початку нового навчального року.

У 2017-му на ремонт дошкільних навчальних закладів міста виділили 67 мільйонів гривень, — пише «Економіка сьогодення» з посиланням на  “Рось”.

На подвір’ї дитячого садочка «Дударик» лунає дитячий сміх. Дітвора бавиться на майданчику, де нещодавно встановили нові дерев’яні павільйони. Мама маленького Максима Ольга Шерстньова називає ці споруди «новими елітними будиночами для малечі». Вона впевнена – такі павільйони безпечні та затишні. За словами завідувачки дитсадка Любові Тябут, цьогоріч на ремонт з міського бюджету їм виділили 400 тисяч гривень. За ці кошти у «Дударику» відремонтували усі павільйони та встелили доріжки плиткою.

А от іншому дитсадочку, «Дніпряночка», що на Митниці було виділено півтора мільйона гривень на утеплення будівлі. Тут ще тривають роботи, але як запевняє завідувач Олена Перцева, до кінця вересня фасад садка повністю реконструюють.

У дошкільному навчальному закладі №2, що знаходиться у центрі Черкас, гроші виділені з бюджету пішли на ремонт харчового блоку. Тут зробили ремонт, замінивши облицювальну плитку та встановили сучасне обладнання.

Торік згідно з Програмою соціально-економічного та культурного розвитку Черкас на капітальні ремонти закладів дошкільної освіти було виділено 34 млн гривень. Цьогоріч суму збільшили удвічі – 67 мільйонів гривень. Кожен дитсадок самостійно вирішує, на які потреби спрямувати гроші: відремонтувати покрівлю, утеплити фасад, замінити вікна тощо.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить