Обласна влада запропонувала міській провести інвентаризацію тимчасових споруд в Черкасах

15211548_10205963530406745_38324055_n
besplatka_728_90_ukr

Вчора заступник голови — керівник апарату Черкаської ОДА Сергій Овчаренко разом із заступником міського голови Геннадієм Шевченком зустрілися з представниками ГО «Роботодавці Черкащини», щоб обговорити проблемні питання їхнього бізнесу — по встановленню-знесенню тимчасових споруд, включенню їм електроенергії тощо.

 — Ми хочемо, щоб, якщо і демонтували кіоски, то спочатку ті, які належать депутатам від БЮТ. Ми хочемо, щоб нам не відключали світло, — висвітлив вимоги до міської та обласної влади від громадської організації «Роботодавці Черкащини» її керівник та підприємець Олег Лисак. — Де комплексна схема, як ви і обіцяли зробити?

- Те, що я обіцяв підприємцям — зробити прозору схему з демонтажу тимчасових споруд та їх перевірки, щоб не було упередженості, це зроблено. На даний час два дня як вона створена, — відповів Геннадій Юрійович.

15151284_10205963530086737_217664789_n

- Тоді скільки демонтовано кіосків депутатів від БЮТ: у Тренкіна, у Міняйла? – не вгавав Олег Лисак. — Якщо ви нас не почуєте, ми будемо виходити на вулицю, перекривати дороги, палити шини. Ми будемо себе захищати.

Крім того, Лисак стверджує, що у нього демонтовано один кіоск, хоч і не при міському голові Анатолію Бондаренку.

Також від інших підприємців звучали заклики до звільнення начальника управління інспектування ЧМР Олександра Давиденка та всіх його підлеглих.

Сергій Овчаренко у свою чергу закликав розробити чіткі правила оформлення ТС:

«Всі ми хотіли прозорих правил по розміщенню МАФів. Крім того, ми хотіли типових тимчасових споруд, а не всіх кольорів веселки, з нормальними паспортами прив’язки, сучасних, екологічних, яких погодить архітектура (Департамент архітектури та містобудування ЧМР – ред.), щоб вони були для всіх однаковими».

Крім того, Сергій Овчаренко зазначив про те, що потрібно на 10-15 років надавати паспорт прив’язки, адже це дозволяє в сучасних умовах планувати свій бізнес.

- Також ми хотіли прозорої схеми інвентаризації. Тому давайте інвентаризуємо ті МАФи, які зараз маємо, адже ніхто навіть не знає, скільки їх. Два роки тому їх було 600, зараз їх може 1200 або й 1500, — відзначив Сергій Миколайович.

15218246_10205963527806680_1930489590_n

Заступник голови ОДА запропонував розробити чітку план-схему розміщення тимчасових споруд на території міста Черкаси та навів приклад, як вирішують це питання у Вінниці:

«Якщо тимчасова споруда розташовується в план-схемі, підприємець повинен буде її привезти,  йому буде наданий відповідний термін на це, відповідно до архітектурних норм. Тоді він отримає паспорт прив’язки на 10-15 років. Так як це існує у Вінниці. Відповідно, саме план інвентаризації МАФів, які є законними, на які надані дозволи, буде подаватись в обленерго для того, щоб вони могли заключити типові договори та надавати електричну енергію».

Також Сергій Миколайович пообіцяв, що візьме на себе відповідальність розробити протягом двох тижнів та надати роботодавцям пропозицію, де та як можна брати альтернативну електроенергію в обленерго. Також він запропонував Геннадію Шевченку визначитись із терміном інвентаризації ТС, але останній уникнув відповіді. Геннадій Юрійович пообіцяв лише те, що поспілкується з приводу цього питання з Анатолієм Бондаренком.

First1

Можливо Вас зацікавить