Обвинувачений у смерті хлопця біля нічного клубу заявив, що готовий довічно утримувати батьків загиблого

38735634_1781843881870375_5582214864861921280_n
besplatka_728_90_ukr

У Апеляційному суді в Черкасах триває розгляд справи стосовно вбивства біля нічного клубу «Рефлекшн».

Нагадаємо, в ніч з 14 на 15 жовтня 2016 року 29-річний черкащанин Сергій Бондаренко помер у лікарні від черепно-мозкової травми. Суд першої інстанції ухвалив тоді ще 22-річному Іллі Новікову 8 років ув’язнення з компенсацією моральної шкоди потерпілим – сім’ї загиблого — у розмірі 80 тисяч гривень кожному. Опісля захисник підсудного клопоче про зміну обвинувальної статті і зменшення каральної санкції. Нині справа на розгляді в апеляційному суді, однак засідань не було ще з грудня минулого року, адже підсудний, буцімто, на лікуванні у неврологічному диспансері. Однак це не заважає Іллі «лікуватися» із друзями в барі. Прокуратура надіслала запит до Міністерства охорони здоров’я, аби з’ясувати, чи дійсно Новіков проходив лікування.

Після допиту обвинуваченого Іллі Новікова, який зізнався у скоєному, батьки заявили, що суд витер об них ноги своєю бездіяльністю і вони готові відмовитися від розгляду справи, про що написали відповідну заяву. Від родичів убитого поступила заява, в якій вони просять суд не призначати більше судових засідань у цій справі і не ухвалювати вирок стосовно позбавлення волі, тому що обвинувачений «визнав свою вину» і готовий довічно їх утримувати.

Також суддя зачитав заяву Новікова, в якій він стверджує, що готовий фінансово утримувати родину Сергія Бондаренко, а також виконувати всі роботи, включаючи городні роботи та ремонти. У заяві було прописано все до дрібниць, включаючи те, що коли батьки помруть, він готовий взяти на себе витрати на поховання і встановлення пам’ятників. Крім того, згідно заяви, він ходитиме на могилу Сергія в певні дні.

- Так, я підписав цю заяву, я розумію, що зламав життя їхнього сина і готовий його «замінити», — сказав Новіков.

Мати загиблого, Тетяна Бондаренко, повідомила, що вони з чоловіком підписали ці документи не заради Новікова, а заради свого покійного сина. При цьому вона додала, що хоч вона і підписала ці документи, але бачити Новікова вони не хочуть.

За словами батьків, основна їх вимога — щоб Новіков тричі в рік ходив на могилу Сергія і тримав її в порядку. — все інше на його совісті, — додали вони.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить