Обвинувачений у вбивстві журналіста Василя Сергієнка «зник»

Підозрюваних по справі вбивства Сергієнка залишили під вартою (відео)
besplatka_728_90_ukr

У Городищенському суді триває розгляд справи про вбивство корсунця, журналіста Василя Сергієнка. Однак один із головних підозрюваних в організації цього вбивства — Вадим Мельник — не з’явився до суду, пише «Вікка».

Чергове засідання було призначене у Городищі на десяту годину, 2 грудня. Про це на своїй сторінці у «Facebook» повідомила місцева журналістка Галина Добровольська.

Розпочалося слухання із запізненням, оскільки, за словами місцевих, на десяту ранку підсудних ніколи не привозять. Перед початком було оголошено технічну перерву, бо підозрюваний Вадим Мельник «зник».

14 листопада суд Кропивницького повернув його за ґрати, скасувавши серпневе рішення городищенських суддів, які випустили його під домашній арешт. На засіданні у Городищі він був відсутній «із невідомої причини». Судді повідомили, що ані причини відсутності підсудного, ні його теперішнє місце перебування невідомі.

Відзначимо, Василь Сергієнко 4 квітня 2014 року був побитий та викрадений з двору власного будинку у місті Корсунь-Шевченківський. Наступного дня тіло було знайдено за 15 кілометрів від міста у Виграївському лісі з наручниками на руках та слідами жорстоких катувань.

Додамо, що 26 червня у Городищенському районному суді під час чергового засідання у справі про вбивство журналіста Василя Сергієнка відбувся мітинг-пікет. Учасники запалили димові фаєри, висловлювали вимоги покарати винних. На плакатах прізвище нардепа Геннадія Бобова. Мітингуючі звинувачують його в організації вбивства, адже один з підсудних – колишній начальник охорони депутата. Переважно біля суду представники з Корсуня-Шевченківського та Городища, але були і з Черкас та Києва, присутня преса. А вже 22 серпня Городищенський районний суд відпустив із СІЗО підозрюваного в організації вбивства Сергієнка Вадима Мельника.

First1

Можливо Вас зацікавить